SENSITIV + SENSITIV LUX

 
Linie Derma Sensitive je ošetření zaměřující se na posílení a zpevnění křehkých kapilár od Alissa Beauté. Zklidňující maska a krémy snižují zarudnutí a dodávají pleti jednotný vzhled, napomáhají udržovat pocit pohodlí a dlouhodobé úlevy. Tuto řadu vytvořili pro jemnou a citlivou pleť, pro kuperózní pleť (popraskané kapiláry) a na posílení cévních stěn. Také zklidňuje zčervenání pleti způsobené změnami teplot a chrání před dalším zarudnutím.
 
Linie Derma Sensitive je zaměřena na: aescin (zlepšuje mikrocirkulaci, snižuje proces zánětu kůže, posiluje cévní stěny), ceramidy (chrání pleť před ztrátou vody, tvoří ochranou bariéru) a panthenol (působí preventivně proti zánětu, zarudnutí a poskytuje dlouhodobou úlevu).
Kosmetické ošetření Sensitive je péče zaměřená na posílení i zpevnění křehkých kapilár.
 
Je vhodná pro všechny typy pleti, ale především pro pleť s popraskanými žilkami, pro pleť citlivou a to i takovou pleť, která takzvaně nic nesnese a která na kosmetické přípravky mnohdy i nevhodně reaguje například zčervenáním.
Zklidňující maska a všechny přípravky z této řady snižují zarudnutí a dodávají pleti jednotný barevný vzhled, napomáhají udržovat pocit pohodlí a dlouhodobé úlevy. Při opakovaném používání přípravků dochází k ústupu viditelných žilek z povrchu pleti, výrazně se snižuje její přecitlivělost a dochází také ke zklidnění začervenalé pleti způsobené změnami teplot a chrání před dalším zarudnutím.
 
Hlavními složkami této kosmetické linie je především AESCIN (zlepšuje mikrocirkulaci, snižuje proces zánětu kůže, posiluje cévní stěny), CERAMIDY (chrání pleť před ztrátou vody, tvoří ochranou bariéru) a PANTHENOL (působí preventivně proti zánětu, zarudnutí a poskytuje dlouhodobou úlevu).
 
OŠETŘENÍ SENSITIV LUX obsahuje oproti klasickému Sensitiv ošetření aplikaci speciální PENETRAČNÍ MASKY s přídavkem mořských řas, která má více zklidňující, hydratační a hloubkovější účinky