Thalasso - dopřejte si mořský příliv v čechách

 
Linie Thalasso značky Alissa Beauté obsahuje vysokou koncentraci mořských solí, vitaminů a stopových prvků z mořských řas, která podporuje hlubokou detoxikaci a obnovu pleti. Hydratační masky a krémy zvláčňují pleť do hloubky, remineralizují pleťové tkáně a zmírňují hloubku vrásek. Produkty se sílou moře jsou určeny pro uvadající, unavenou pleť s prvními známkami stárnutí. Lehká textura uspokojí smíšenou a dehydrovanou pleť.
 
Thalasso se zaměřuje na: výtažky z mořských řas chlorella, gelidium a fucus (výborné pro detoxikaci), hydratační komplex Aquaxyl (koncept s kyselinou hyaluronovou pro hydrataci a restrukturalizaci), jojobový olej (hydratuje, regeneruje a vyhlazuje).

Kosmetické ošetření Thalasso obsahuje vysokou koncentraci mořských solí, vitaminů a stopových prvků z mořských řas. Všechny tyto ingredience podporují hlubokou detoxikaci i obnovu pleti. Hydratační složky všech přípravků této linie zvláčňují pleť do hloubky, remineralizují pleťové tkáně a zmírňují hloubku vrásek. Produkty se sílou moře jsou určeny pro všechny typy pleti, především pro pleť uvadající, unavenou pleť s prvními známkami stárnutí. Lehká textura uspokojí i smíšenou, mastnější a dehydrovanou pleť.

 

Kosmetické přípravky Thalasso obsahují především: výtažky z mořských řas chlorella, gelidium a fucus (výborné pro detoxikaci), hydratační komplex Aquaxyl (koncept s kyselinou hyaluronovou pro hydrataci a restrukturalizaci) a jojobový olej (hydratuje, regeneruje a vyhlazuje).

 

Ceník