Bioline

 

Historie značky Bioline se utváří již od roku 1979. Vznikla v italském městě Trento jako rodinný podnik a ve stejném duchu funguje dodnes. Roky zkušeností znamenají v oblasti profesionální kosmeticky jistotu, že se jedná o kvalitní a léty prověřenou kosmetiku.

 

Pravé tajemství krásy tkví v kvalitě. Kvalita značky Bioline se vyznačuje kombinací vynikajících produktů a speciálními metodami aplikace kosmetických přípravků na obličej.
 
Veškeré kosmetické přípravky profesionální kosmetické značky BIOLINE jsou bez konzervantů, minerálních olejů, barviv a silikonů a můžete si je dopřát i jako domácí péči. 
 
Každé kosmetické ošetření značkou Bioline dle typu pleti a momentální nabídky zahrnuje: odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, aplikaci koncentrovaného séra, masáž obličeje i dekoltu, masku a záverečný krém, případně nanesení make-upu.
 
Ke každému ošetření si můžete dopřát po domluvě a příplatku služeb: barvení obočí nebo řas, depilaci rtu nebo brady, mikromasáž očního okolí, ošetření přístrojem Dermopeel, Ultrazvukovou špachtlí nebo Biostimulačním laserem.
 

Přehled cen a doplňkových služeb najdete v CENÍK