Cleansing - hloubkové dokonalé vyčištění pleti, které přináší detoxikaci a vitalitu pleti

 

Vady na kráse:

toxiny jsou hlavním nepřítelem pleti, neboť nezůstávají na povrchu pokožky, ale pronikají hluboko do jejích buněk. Původcem těchto látek nejsou pouze vnější činitelé (znečištění, korozní látky, těžké kovy a volné radikály), ale také látky produkované uvnitř buněk v průběhu produkce buněčné energie. Pokud není pokožka schopna eliminovat tyto látky přirozeným procesem, dochází k hromadění toxinů uvnitř buňky, snižuje se buněčná aktivita a vitalita a může docházet i k blokaci vstřebávání aktivních látek aplikovaných při kosmetickém ošetření a není plně využit potenciál těchto buněk.

Řešením je kosmetické startovací ošetření Cleansing  pro všechny typy pleti: 

hloubkové čistící ošetření zvyšuje buněčnou vitalitu díky jedinečné aktivní látce CELL DETOXIUM, která podporuje detoxikaci a buněčnou výměnu.

Pleti se navrací vyvážená harmonie a je připravená pro regeneraci a „bio-revitalizaci“.

Během čistícího procesu je akce CELL DETOXIUM posílena o 51 + 3 HYALU COMPLEX TM, jež je obohacen o vitaminy bojující právě proti volným radikálům: koenzym Q10, kyselina alfa-lipoová, vitamin C a E, které pomáhají pleť chránit a navracet optimální vnitřní rovnováhu.

Toto ošetření je výborným nastartováním pleti na další ošetření z Diego Dalla Palma a skvělou detoxikací mladší, zašedlé nebo zánětlivé pleti.

Cenu ošetření najdete zde: Ceník