Perfection Sublime pro dosažení pleti snů

 

Touha po krásném vzhledu nás nutí zlepšovat náš vzhled, zakrývat nedostatky, začervenání, rozšířené póry a hluboké vrásky. Pro dosažení zářivého vzhledu zašedlé pleti se často uchylujeme s nadměrnému užívání make-upu. Kolikrát jste si při odchodu z domova řekla, že byste chtěla odcházet se svěží a vitální pletí bez potřeby zakrývat nedostatky nadměrným použitím make-upu?

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ !!!

Diego dalla Palma přináší ošetření pro dosažení pleti snů: vrásky, póry, začervenání a jiné vady jsou okamžitě méně viditelné, den po dni je pleť jemnější a zářivější, póry zmenšené a pleť sjednocená.

Zlepšete stav vaší pleti okamžitě, den po dni, a objevte přirozenou opravdovou krásu!

Ideální v období změn, samostatně nebo v sérii tří ošetření pro silnější a regenerovanou pleť.

Vhodné pro všechny typy pleti kromě velmi suché pleti, s tendencí k loupání a šupinatění a hypersensitivní pleti.

Ošetření je velmi vhodné i  pro muže.

 

Ošetření PERFECTION –pro PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI obsahuje mix aktivních látek, které jsou pečlivě vybrané pro každý produkt tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti známkám stárnutí, fotostárnutí a stresu.

Ošetření SUBLIME vrásky – póry – pleť je obohaceno LPA PERFECTION KOMPLEXEM s multiúrovňovým účinkem pro dokonalou pleť: pomáhá zjemnit povrch pleti, zmenšuje póry a redukuje nedokonalosti. Pleť je okamžitě rozzářená a mladší. Ošetření zlepšuje celkovou kvalitu pleti a posiluje ji do hloubky. Reguluje produkci pigmentů, vyhlazuje a normalizuje texturu pleti. Pro stále krásnější pleť. Dokonalou pleť.

Viditelné a dokázané výsledky SUBLIME ošetření v pouhých 30dnech a 30 nocích:

Zjemnění

+ 90 % 

Sjednocení

+ 90 % 

Hutnost

+ 90 % 

Redukce viditelnosti pórů

+ 85 %

 

Cenu ošetření najdete zde: Ceník