Soothing - I citlivá pleť nebo pleť s popraskanými žilkami může být krásná!

 

Ošetření pleti Soothing je doslova oáza pro podrážděnou a zarudlou pleť! Ihned dodává pocit komfortu a hydratace. Díky bioflavonoidům z černého rybízu pomáhá zmírnit svědění a červenání.

Citlivá pleť trpí zvýšeným vnímáním nepohodlí (svědění, brnění, bolest). S ohledem na tyto problémy musí být citlivá pleť ošetřována zklidňujícími a vyvažujícími produkty, zároveň však nesmí být opomenuta péče proti známkám stárnutí (vrásky, ztráta tonusu a kompaktnosti).

A toto nabízí zklidňující ošetření Soothing v němž je 51 + 3 HYALU COMPLEX TM  obohacen o vitamin E, F a ceramidy, které posilují bariéru pleti proti působení vnějších vlivů a bojují s vráskami, ztrátou tonusu a elasticity díky vyvážené kombinaci aktivních látek určenou právě s ohledem na potřeby citlivé pleti. Ošetření dále obsahuje neuropeptidy působící proti podráždění pleti (acetyl tetrapeptid-15 a heptapeptid-10) vyvažují obranný systém citlivé pleti, redukují pocity bolesti a reakce pleti na podráždění. Zvyšují také odolnost a toleranci pleti vůči vnějším vlivům.

 

Cenu ošetření najdete zde: Ceník