Youth Venom - Protijed na vrásky

 

Youth Venom je intenzivní linie pleťové kosmetiky od Diego dalla Palma proti hlubokým a výrazovým vráskám. Eliminuje známky stárnutí, napomáhá pleti relaxovat, vyplňuje ji a vyhlazuje. Síla luxusního ošetření spočívá v obsahu μ-CONOTOXIN III (účinný jed produkovaný korýšem Conus), který bojuje se známkami stárnutí a minimalizuje viditelnost i těch nejhlubších mimických vrásek.

Má výrazně větší účinky než dosud používaný botox, ovšem bez vedlejších negativních účinků! Diego dalla Palma je první a jediná značka v Evropě, v jejíž kosmetice najdete účinný jed m-CONOTOXIN III a vy si ho můžete dopřát v mém kosmetickém studiu. I bez jehel může být vaše pleť krásná!

Mezi další aktivní účinné látky, které pomáhají snižovat objem, počet a hloubku vrásek, patří kyselina hyaluronová, vitamin E, jojoba a glykany. Z tohoto ošetření budou nadšené všechny zákaznice, které překročily hranici třiceti let a chtějí se opravdu účinně a bezbolestně zbavit vrásek. Výsledky jsou zaručeny, protože účinnost Youth Venom je klinicky testována.

 
Cenu ošetření najdete zde: Ceník