Hypoalergenní hydratační kúra s KYSELINOU HYALURONOVOU

 

Kúra s kyselinou hyaluronovou urychluje a výrazně stimuluje tvorbu nových, pevnějších a zdravějších buněk, čímž velmi efektivně působí proti vráskám a výrazovým rýhám v obličeji.

Tato kúra dodává okamžitě a viditelně pokožce obličeje jas, jemnost a zmírňuje vznik pigmentových skvrn, stimuluje vznik nového kolagenu i regeneraci stávajících kolagenových vláken a tím zabraňuje vzniku nových vrásek, posiluje obranyschopnost pleti a viditelně pleť vypíná.

Molekuly kyseliny hyaluronové fungují jako taková mikroskopická houbička, tudíž mají schopnost několikanásobně ke své velikosti nabalovat vodu a tak okamžitě a viditelně zlepšují hydrataci pokožky. Kyselina hyaluronová zároveň také zvyšuje schopnost zachycovat hydratační složky následně aplikovaných kosmetických přípravků a zároveň zabraňuje vysušování pokožky vlivy vnějšího prostředí.

Ošetření kyselinou hyalurovou je vhodné pro všechny typy pleti, i pro pleť velmi citlivou, protože kyselina hyaluronová je látka, která je v pleti obsažena již od našeho narození, tudíž se proti ní naše pokožka nemusí bránit a nevznikají na ni alergické reakce. Představuje také vhodnou a účinnou pomoc pro ošetření zralé, dehydrované a ochablé pleti, kde viditelně mírní známky dehydratace a stárnutí.

Hypoalergenní Hydrataní kúra s kyselinou hyaluronovou zahrnuje:

Odlíčení, jemný enzymatický peeling pro extra citlivou pleť, čištění pleti, úpravu obočí, vyrovnání Ph pleti pleťovou vodou s kyselinou hyaluronovou, aplikaci séra s 3 molekulární vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou, masáž obličeje, šíje a trapézových svalů krémem s kyselinou hyaluronovou, včetně závěrečné masáže relaxačních a uvolňujících bodů obličeje a hlavy, aplikaci speciální masky s koncentrátem kyseliny hyaluronové využívající nanotechnologii na obličej, oči i krk, závěrečný krém Hydracure. Ceník