Skin microcamera

 

V mém Kosmetickém studiu vám můžu též nabídnout diagnostiku pleti světovou novinkou Skin microcamera. 

 
Jedná se o profesionální diagnostický přístroj na pleť, který dokáže pleť zvětšit až 200x a FUNGUJE NA PRINCIPU STUDENÉHO, FLUORESCENČNÍHO A WOODOVA SVĚTLA.
 
S tímto skvělým pomocníkem můžeme pořídit záznam vašeho aktuálního stavu pleti, podrobně diagnostikovat systém vašich potíží a díky tomu přizpůsobit a navrhnout nejvhodnější další kosmetickou péči jak salonní, tak i na domácí péči. 
 
Při prvním vyšetření skin microcamerou zavedeme vaše údaje do databáze a díky tomu budeme moci dlouhodobě sledovat reakci pleti na různé kosmetické přípravky a ošetření.
 
Tento přístroj můžeme použít také na vyšetření a sledování případných různých pigmentových potíží, sledování znamének, kožních výrůstků a včas tak odhalit možné zárodky možných budoucích potíží s pokožkou a včas je řešit.
 
Nejpříjemnější zprávou pro pravidelné klientky mého studia doufám bude to, že toto vyšetření pleti beru jako snahu o zlepšení mých kosmetických služeb pro vás a tak diagnostika pleti Scin Mikrocamerou pro vás milé klientky je ZDARMA.
 
Pro širší veřejnost bude diagnostika pleti zpoplatněna jako diagnostická poradna v rámci diagnostiky skin mikrocamerou.
 
Aktuální cenu najdete zde Ceník