Ultrazvuková špachtle

 

Také vám bývá nepříjemná ta bolestivější část jinak velmi příjemného kosmetického ošetření, při níž vám kosmetička manuálně čistí zanesené póry? Nabízím vám BEZBOLESTNOU alternativu – hloubkové čištění i peeling ultrazvukovou špachtlí!

Kosmetická ultrazvuková špachtle je přístroj na omlazení a vyčištění pokožky. Je výborným pomocníkem v kosmetickém ošetření pleti, kde je využívána k hlubokému peelingu, odstranění odumřelých buněk z povrchu pokožky, odstranění nadměrného mazu a nečistot z hloubky pórů. Kromě toho má působení ultrazvukové špachtle na pleti viditelný rozjasňující efekt a působí i na redukci vrásek, díky buněčné mikromasáži.

Při tomto druhu hloubkového peelingu a čištění pleti navíc odpadá riziko poškození drobných kožních kapilár (žilek) mechanickým drážděním a tlakem, takže je ošetření kosmetickou ultrazvukovou špachtlí doporučováno i k ošetření pleti velmi citlivé a pleti s teleangiektáziemi (již popraskanými žilkami).

Toto efektní, bezbolestné a velmi účinné ošetření ultrazvukovou špachtlí si můžete v mém kosmetickém studiu dopřát za malý příplatek ke každému kosmetickému ošetření.

 

Aktuální cenu najdete zde Ceník