Ultrazvuková špachtle

 

Také vám bývá nepříjemná ta bolestivější část jinak velmi příjemného kosmetického ošetření, při níž vám kosmetička manuálně čistí zanesené póry? V našem kosmetickém studiu Pyramida v Pardubicích vám nabízíme BEZBOLESTNOUalternativu – hloubkové čištění i peeling ultrazvukovou špachtlí!

Kosmetická ultrazvuková špachtle je přístroj na omlazení a vyčištění pokožky. Je výborným pomocníkem v kosmetickém ošetření pleti, kde je využívána k hlubokému peelingu, odstranění odumřelých buněk z povrchu pokožky, odstranění nadměrného mazu a nečistot z hloubky pórů. Kromě toho má působeníultrazvukové špachtle na pleti viditelný rozjasňující efekt a působí i na redukci vrásek, díky buněčné mikromasáži.

Při tomto druhu hloubkového peelingu a čištění pleti navíc odpadá riziko poškození drobných kožních kapilár (žilek) mechanickým drážděním a tlakem, takže je ošetřeníkosmetickou ultrazvukovou špachtlí doporučováno i k ošetření pleti velmi citlivé a pleti s teleangiektáziemi (již popraskanými žilkami).

Toto efektní, bezbolestné a velmi účinné ošetření ultrazvukovou špachtlí si můžete v našem kosmetickém studiu dopřát za malý příplatek ke každému  kosmetickému ošetření - ceník