Kosmetické studio Šárky Štefančíkové

 

Celý profesní život se zabývám péčí o zdraví a krásu lidí, kteří za mnou přicházejí. Ze své zkušenosti vím, že všechno se vším souvisí. Nelze oddělit fyzické zdraví od psychických problémů a krása duše se odráží v našem vzhledu.

Kosmetikou, alternativní medicínou a prací s energií se zabývám už 25 let. Jsem mistrem - učitelem Reiki, vystudovala jsem mnoho různých oborů jako je například farmacie, kosmetika, aromaterapie, klasická i psychologická astrologie, numerologie, reflexní terapie, diagnostika tradiční čínské medicíny a mám za sebou také množství prožitkových a duchovních seminářů.

Je pro mě samozřejmostí, že neustále sleduji kosmetické novinky a pravidelně navštěvuji výukové semináře pro dovzdělávání kosmetiček. V moderní profesionální kosmetické péči jde vše mílovými kroky dopředu, stejně jako v medicíně a tak se pro vás snažím držet krok s moderními trendy a někdy být i krok dopředu :-) V případě profesionální kosmetiky Diego dalla Palma se dokonce na novinky zaučuji přímo v sídle firmy v Bologni v Itálii.

Bývám také pravidelným hostem Českého rozhlasu Pardubice a v současnosti se také profesionálně podílím na novém vizážistickém projektu pro ČRo Proměny.

Všem, kteří hledají smysl své životní cesty nebo mají zdravotní či psychické problémy, nabízím pomoc formou seminářů a terapií. Je mnoho cest po kterých se dá jít. Na tomto webu Vám nabízím některé z nich.

 

POZOR ZMĚNA!!!!!!
 
Kosmetické studio se stěhuje do Hlinska
S platností od 16.3.2015 je provozovna v Pardubicích zrušena

A od tohoto data otevírám novou provozovnu v Hlinsku v Čechách na adrese: Budovatelů 1211 (z druhé strany Vesny) 

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.