Kosmetický laser

 

Je jedním z neúčinnějších pomocníků profesionálního kosmetického ošetření, který využívám ve své kosmetické praxi. Kosmetický laser je možné použít na všechny typy pleti a v kombinaci s laserovou kosmetikou je velmi účinný pro řešení různých stavů pokožky. 

Laserové ošetření je možné objednat pouze jako součást kompletního kosmetického ošetření! Neprovádím ho nikdy samostaně bez ostatních kosmetických úkonů!

Proč je kosmetický laser tak důležitý v kosmetickém ošetření? Laser při jednom jediném ošetření řeší pět nejdůležitějších problémů s pletí a to jsou:

  • akné
  • vrásky
  • poruchy pigmentu
  • kuperózu (popraskané žilky)
  • zánětlivé stavy po holení u mužů

Laserové světlo je světlo se specifickými vlastnostmi a dokáže povzbuzovat metabolismus pleťových buněk. Naše pokožka má více vrstev a její základ se tvoří v buňkách nejspodnější vrstvy kůže. Světlo kosmetického laseru má schopnost pronikat až do této nejspodnější vrstvy naší pokožky, kde je absorbováno prostřednictvím těchto buněk a zde se přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Při průchodu tohoto laserového světla dochází k lepší výživě spodní vrstvy pokožky, rychlejší tvorbě nových a zdravých buněk, které se pak objeví na povrchu jako zdravější, pevnější a vypnutá pleť. Tento jev je nejzřetelnější v urychlování hojení různých ran. Kromě již zmíněných potíží s pletí tedy využívám s velkým úspěchem kosmetický laser také na: alergie, jizvy a jizvičky, popáleniny, keloidní jizvy, ošetření po aplikaci permanentního make-upu, perorální dermatitidě a opary.

 

Laserové ošetření účelně doplňuje laserová kosmetika. Je to proto, že laser svým působením dodává energii některým látkám, které jsou v přípravcích použity a jsou citlivé na laserové světlo. V praxi to znamená, že poté co určím stav vaší pleti, vám doporučím konkrétní přípravek z řady laserové kosmetiky a po nanesení na pleť ho aktivuji kosmetickým laserem. Poté si odnesete doporučený laserový kosmetický přípravek domů a budete ho používat pravidelně jednou denně, většinou nejlépe pod noční krém, aby jste si tak prodloužil(a) účinek kosmetického laserového ošetření.

Při kosmetickém laserovém ošetření používám značkovou laserovou kosmetiku Merlin.

Absolutní NOVINKOU je v současné době KOLAGENOVÉ kosmetické laserové ošetření se speciálním přípravkem COLLAGEN PALATINE.

Aktuální ceny laserového ošetření najdete zde Ceník