Kosmetický laser - Protivráskové ošetření pleti s koncentrovaným KOLAGENEM

 

Absolutní NOVINKOU na poli laserové kosmetiky  je v současné době KOLAGENOVÉ kosmetické laserové ošetření se speciálním přípravkem COLLAGEN PALATINE.

Toto ošetření využívá známého faktu, že hlavní příčinou stárnutí kůže je nedostatek našeho vlastního kolagenu v pokožce, který má právě na starost její pružnost, pevnost a vzhled. S přibývajícím věkem i mazové žlázy omezují svou činnost a tak naše pokožka přestává být pružná a vláčná. Ztrácí také více vody, což způsobuje její dehydrataci. Kolagen je nejsilnější vlákno naší kůže a má kromě pevnosti také schopnost zajišťovat rychlou regeneraci, obranyschopnost a hydrataci pokožky.

Po 30 roce našeho života si naše tělo již v takové míře jak bylo zvyklé není schopno nový kolagen vytvářet a tak je velmi vhodné ho pokožce dodávat touto velmi účinnou metodou. Tento kolagenový kosmetický přípravek samotný či v kombinaci s laserovým ošetřením je možné zakoupit v mém kosmetickém studiu, kde vám podám další bližší informace. Je vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť ochablou, našedlou, se sklonem k tvorbě vrásek a dehydratovanou. Osvědčil se mi u veškerých potíží klientek s obzvláště citlivou, šupinatou, suchou pletí a s pocity, že se tato pleť nedá ničím dokrémovat, že stále tzv. táhne. Také u klientek, které očekávají rychlý a viditelný účinek.

 

Kolagenová laserová kůra je jednou ze zásadních omlazujících kosmetických metod a která je navíc cenově dostupná! V našem kosmetickém studiu jsme pro vás připravili výhodné pernamentky - viz ceník

Těším se na setkání s Vámi s přáním, aby Vám vše bylo k dobru.

COLLAGEN PALATINE