Laserová léčba akné, ekzémů, oparů a zánětů pokožky

 

Akné je jedním z nejčastějších kosmetických problémů a dokáže potrápit v každém věku! A právě laserová léčba velmi napomáhá jeho účinnému hojení, již po několika málo aplikacích!

Akné je onemocnění mazové žlázy a vlasových folikulů, které většinou souvisí s hormonální nerovnováhou, oslabením funkce ledvin a nesprávnou funkcí tlustého střeva, případně přemnožením plísní v některé z jeho částí. Vývod žlázy nebo folikulu se díky nadměrně produkovanému mazu ucpe, vytvoří se zátka, tlak mazu a množení bakterií vyvolají zánět, který se na kůži projeví zánětlivou reakcí. Neléčené akné může přejít do těžké fáze, kdy pod kůží vznikají cysty plné patologické hmoty a jejich následkem hluboké jizvy.

S těmito všemi negativními projevy na kůži, si však naštěstí dovede poradit právě laser! Postižená pleť na laserovou léčbu reaguje většinou velmi spontánně a rychle. Laserový paprsek dokáže proniknout až do nejspodnější vrstvy pokožky, kde během pár aplikací (doporučuji 8-10) laserového ošetření zbaví pleť bakterií a tudíž zánětlivých projevů a přispěje k hojení již vzniklých jizev. Navíc má toto laserové ošetření i analgetický efekt (snižuje bolestivost) a celkově stimuluje pleť k vytváření nových a zdravějších kožních buněk.

Laserového ošetření se nemusíte bát, protože aplikace laserového biostimulačního paprsku je bezpečná a nebolestivá.

Laserové ošetření účelně doplňuje laserová kosmetika. Je to proto, že laser svým působením dodává energii některým látkám, které jsou v přípravcích použity a jsou citlivé na laserové světlo. Po aktivaci laserového gelu laserovým paprskem v kosmetickém salonu si odnesete doporučený laserový kosmetický přípravek domů a budete ho používat pravidelně jednou až 2x denně, většinou nejlépe pod krém, aby jste si tak prodloužil(a) účinek kosmetického laserového ošetření.

Pro laserovou léčbu akné doporučuji laserový gel na akné Merlin, který obsahuje mimo jiné i účinné látky ze zeleného čaje podporují hojení pokožky.

Léčba akné by měla, kromě laserové léčby zahrnovat mimo jiné i úpravu životosprávy a pročištění organismu bylinnými a potravinovými doplňky. Jak na to, vám rádi poradíme v našem kosmetickém studiu Pyramida v Pardubicích v Poradně péče o pleť.

Kromě již zmíněných potíží s akné využíváme s velkým úspěchem kosmetický laser také na: alergie, jizvy a jizvičky, popáleniny, keloidní jizvy, ošetření po aplikaci permanentního make-upu, perorální dermatitidě a opary. Pro všechny tyto případy doporučuji také využít biostimulační gel Merlin pro domácí péči- ceník

Pro lepší cenovou dostupnost jsme v našem kosmetickém studiu pro vás připravili výhodné pernamentky jak na kosmetické laserové ošetření akné, tak i na laserové biostimulační ošetření - ceník