Mikromasáž očního okolí

 

HEZKÉ OČI JSOU STŘEDEM POZORNOSTI KAŽDÉHO OBLIČEJE!

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější částí našeho obličeje a především na očích lze na první pohled poznat, jaká je naše momentální fyzická i duševní kondice.

Oční okolí je první oblast, kde se nám začínají objevovat viditelné vrásky, tmavé kruhy z únavy i stresu a také váčky, které nevzhledně vypadají.

Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která je cíleně zaměřena na zmírnění potíží s očima a kosmetické vady jemného očního okolí. Všechny tahy, poklepy a tlaky na jednotlivé body očního okolí jsou vedeny tak, aby rozproudily lymfatický oběh ( naše oči mají svůj samostatný lymfatický systém) a odvedly se tak touto jemnou masáží z očního okolí různé toxické látky a přebytečné tekutiny, které se tam v menší či větší míře každému z nás usazují.

Tato mikromasáž má zároveň i výborné účinky na snížení nitroočního tlaku a díky tomu i na zlepšení různých očních vad. Díky prokrvení dochází také ke zjemnění drobných vrásek kolem očí, projasnění pohledu a zlepšení pružnosti a výživy jemné oční pokožky.

Mikromasáž očního okolí může být velmi příjemnou nadstavbovou součástí celkového kosmetického ošetření v mém Kosmetickém studiu v Hlinsku.

Po této masáži se budete cítit báječně odpočinuti a vaše oči budou nádherně zářit.

Aktuální cenu mikromasáže najdete zde Ceník