Seminář reflexní terapie 

(v propojení se základy čínské diagnostiky a využití bylin - aneb Kurz první pomoci přírodními metodami)

NOVÝ TERMÍN : 14.-15.11.2015

V tomto semináři (kurzu) reflexní terapie se naučíte jak se dívat komplexně na různé zdravotní problémy z hlediska propojenosti všech tělesných orgánů a energetických drah v závislosti na psychice. Například: bolavé koleno = problém ledvin = problém ve vztazích = příslušné bylinky + ploška ledvin na nohách.

 

  

Metoda léčení pomocí reflexní terapie je levná, velmi účinná, rychlá a dostupná pro každého. Během semináře reflexní terapie vás naučím metodu, kterou u nás rozpracoval výborný a legendární léčitel Ing. Jiří Janča. Takže pokud se rozhodnete pro absolvování tohoto semináře, získáte možnost, jak velmi efektivně za použití pouze znalostí získaných na semináři reflexní terapie a svých rukou, diagnostikovat a okamžitě léčit různé zdravotní potíže, bolesti i psychické stavy jak své, tak i svých nejbližších.

 
Tento seminář (kurz) reflexní terapie je z větší části praktický, pracuje se ve dvojicích a díky neustálému procvičování během celého víkendu si teoretické informace prakticky osvojíte.

Cena semináře je 2100 Kč.

 

Pokud budete chtít absolvovat některý z mnou nabízených kurzů, dejte do kupy skupinku 8-10 lidí a přijedu s kurzem za vámi:-) Organizátor má vždy kurz který organizuje ZDARMA!

 

Děkuji za Váš zájem a těším se na setkání s Vámi.