O mně 


Věřím, že krásná a zdravá pleť není jen výsledkem vnější péče, ale odráží i krásu duše a stav fyzického i psychického zdraví. A také, že nic není náhoda a vše se vším souvisí.

Má profesní dráha se začala odvíjet po vystudování zdravotnické školy obor farmaceutický laborant. Z tohoto vzdělání jsem si odnesla lásku k bylinám, míchání mastiček všeho druhu, a hlavně snahu pomoci a poradit. Díky zásadním osudovým zvratům jsem se po několika letech praxe v lékárně dostala ke kosmetice a ta je mou profesí i srdeční záležitostí už bezmála 30 let.

Během té doby jsem dále vystudovala spoustu dalších, nejen kosmetických kurzů a seminářů, abych si doplnila vzdělání. 

Především roční semestrální studium čínské medicíny u Československé SinoBiologické společnosti, školu Reflexní terapie, Astrologii klasickou i psychologickou, Numerologii, semináře práce s energiemi, Regresní terapii a Arteterapii.

Tyto zkušenosti již hodně let využívám nejen ve své praxi kosmetičky a terapeutky pro své klienty, ale jsem zároveň i lektorkou kurzů výše zmíněných oborů.

Jsem také pravidelným hostem Českého rozhlasu Pardubice a záznamy z mých rozhovorů v rozhlase si můžete najít pod mým jménem v archivu Čro PCE.

Před lety se má profesní dráha kosmetičky spojila s kosmetickou značkou Bioline s kterou spolupracuji dodnes a věřím, že si ji zamilujete stejně tak jako já. 


Vytvořte si webové stránky zdarma!